RX-8803LC:UB6 PURE SN
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | RX-8803LC:UB6 PURE SN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPSON |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJ |
| Πακέτο | 12-VSOJ |
| Σε απόθεμα | 36466 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2000 |
|---|
| $1.239 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς EPSON.Έχουμε τα 36466 κομμάτια του EPSON RX-8803LC:UB6 PURE SN σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | - |
| Τάσης - Προμήθεια | 1.6V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 12-VSOJ |
| Σειρά | RX-8803LC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 12-TFSOJ (0.094", 2.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Μέγεθος μνήμης | - |
| διασύνδεση | I²C |
| Χαρακτηριστικά | Alarm |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 2.1µA ~ 3.4µA @ 3V ~ 5V |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
RX-8803SA:UA PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8803LCUB PURE SN BULK

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803SA:UC PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8803LCUA0 PURE SN

RX-8803LC:UA0 PURE SN I2C-BUS RTEPSON -
RX-8803SA:UB3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8803LC:UB3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803LC:UB0 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803SA:UA3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8803LC:UC PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803LC:UA PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8801SA: UA PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8801SA: UB PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8803LC:UA3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8801SA:UB3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8801JE:UA3 ROHS

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20VSOJEPSON -
RX-8803SA:UB PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8731LC:B3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803SA:UC3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14SOPEPSON -
RX-8731LC:B3

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON -
RX-8803LC:UC3 PURE SN

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 12VSOJEPSON